Державне підприємство
Фастівське
лісове господарство
засноване в 1831 році

Новина

Новини
< Попередня новина

19.04.2019 16:03 - давність новини: 1 р.


Запобігти і бути напоготові!


Охорона лісових насаджень від пожеж являється однією із основних задач лісогосподарських підприємств. Своєчасне виявлення пожежі – запорука звести її наслідки до мінімуму.
Як правило лісові пожежі виникають через необережне поводження з вогнем у лісових масивах, але найбільшої шкоди заподіює випалювання сухої трав’яної рослинності поблизу лісових насаджень, випалювання стерні на полях та на узбіччях доріг. 
Пожежні підрозділи після отримання повідомлення про пожежу негайно виїжджають на місце осередку пожежі і своїми діями локалізують та знешкоджують її. 
З початку пожежонебезпечного періоду на підприємстві організовано цілодобове чергування спеціалістів, які проводять моніторинг лісових пожеж. Але бувають випадки, часто - це вітряна погода, коли сил лісової охорони не достатньо щоб зупинити вогонь. З метою удосконалення теоретичних знань, практичних навиків та координації спільних дій було проведено тренування (навчання) підрозділів ДСНС України (30 ДПРЧ м. Фастів) та добровільної пожежної дружини ДП «Фастівський лісгосп».