Державне підприємство
Фастівське
лісове господарство
засноване в 1831 році

Новина

Новини
< Попередня новина

4.10.2019 16:12 - давність новини: 286 дн.


Теорія добре, а практика-краще!

Теорія добре, а практика-краще!
Під таким гаслом відбувся практичний семінар у ДП «Фастівський лісгосп» у рамках виїзного заняття групи інженерів з охорони праці, що проходять підвищення кваліфікації у навчальному закладі Укрцентркадриліс.
Заняття проводив головний спеціаліст відділу використання лісових ресурсів Державного агентства лісових ресурсів Мусійовський Андрій Йосипович.
Слухачі відвідали проміжний склад Веприківського лісництва та ділянку відведену під суцільну рубку у Дорогинському лісництві.
Програма семінару включала перевірку дотримання вимог безпеки при складуванні деревини та вантажорозвантажувальних роботах, відповідність документації, демонстрація експлуатації козлового крану ККТ-5, перевірка ведення лісозаготівельних робіт згідно вимог технологічної карти, відповідність вимогам безпеки трелювальної техніки та її оснащення.
Актуальність даного семінару зумовлена необхідністю удосконалення практичних знань правил охорони праці для працівників лісового господарства та лісової промисловості та перевірка додержання вказаних правил працівниками підприємства.
Лектор акцентував увагу на категоричному дотриманні правил безпеки при заготівлі на проміжному складі. Також керівництву підприємтсва було запропоновано проведення практичного заняття для вальників лісу та лісорубів з метою удосконалення знань правил охорони праці та навичок при розробці лісосіки.
Мусійовський А.Й. наголосив, що саме дотримання правил охорони праці та техніки безпеки є запорукою збереження життя і здоров’я працюючих, та гарантія успішної роботи.