Державне підприємство
Фастівське
лісове господарство
засноване в 1831 році

Новина

Новини
< Попередня новина

5.03.2018 13:46 - давність новини: 289 дн.


Охорона праці на підприємстві під постійною увагою керівництва Фастівського лісгоспу

Робота у лісовому господарстві завжди відзначалася високим  ступенем виробничих ризиків. Тому організація заходів, спрямованих на забезпечення охорони праці, дотримання правил з техніки безпеки на робочих місцях,  стан здоров’я працівників та покращення умов праці на виробництві знаходяться під постійною увагою керівництва Фастівського лісового господарства.
Щорічно лісгоспом виділяються чималі кошти для забезпечення дотримання вимог законодавства з охорони праці та безпеки працюючих. Для прикладу, за 2017 рік на такі заходи було витрачено 1 227 714 грн. Всі працівники підприємства, що зайняті на виробництві, повністю забезпечені якісним спецодягом, спецвзуттям та відповідними засобами індивідуального захисту, постійно проводиться технічна модернізація основних технологічних процесів, ремонти побутових приміщень для покращення умов праці й безпечного виробничого стану.
Велика увага також приділяється організації навчання з питань охорони праці та перевірці знань працівників усіх підрозділів підприємства.  
В лютому цього року, відповідно до вимог Закону України «Про охорону праці», керуючись положенням «Про навчання з питань охорони праці», керівники виробничих підрозділів лісгоспу, які попередньо пройшли атестацію, здійснювали навчання своїх підлеглих. Навчання з надання першої невідкладної медичної допомоги провів лікар КНП ФРР «Фастівська ЦРЛ» Михайло Гураль.
Координацію навчань та перевірки знань забезпечувала створена комісія із спеціалістів лісового господарства: Романа Неруша – головного інженера (голови комісії), Леоніда Прокопюка - головного лісничого, Надії Остапчук - голови профкому, Юрія Костюка - провідного інженера з охорони праці, Сергія Блейчика- головного механіка, Олега Барила - інженера-енергетика та Валерія Закружного – начальника відділу лісового господарства, за участі начальника Фастівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування у Київській області Ірини Ткач та страхового експерта з охорони праці Фастівського відділення Жанни Поети.
191 працівник лісового господарства пройшли навчання та були екзаменовані з питань охорони праці для працівників лісового господарства та лісової промисловості, правил безпечної роботи з інструментом та пристроями, пожежної безпеки, електробезпеки і допущені до виконання своїх посадових обов'язків.