Державне підприємство
Фастівське
лісове господарство
засноване в 1831 році

Новина

Новини
< Попередня новина

29.07.2020 21:21 - давність новини: 180 дн.


FSC

Відповідно до ст. 56 Лісового кодексу України , лісова сертифікація – це оцінка відповідності системи ведення лісового господарства встановленим міжнародним вимогам щодо управління лісами та лісокористування на засадах сталого розвитку. Метою лісової сертифікації є забезпечення економічно, екологічно і соціально збалансованого ведення лісового господарства.
Стандарти сертифікації розроблені міжнародним лідером Forest Stewardship Council® (Лісова опікунська рада)– це некомерційна неурядова організація, яка з’явилася на світовій арені ще у 1993 році, коли у світі почали активно звертати увагу на погіршення стану лісів, зокерма тропічних .
Існує 10 принципів і 56 стандартів та інших правил, що становлять нормативну базу FSC . Набір даних документів, які є обов'язковими для власників сертифікатів FSC і акредитованих органів сертифікації.
Кожне підприємство проходить дану сертифікацію на добровільній основі та готується до неї самостійно, керуючись основними визначеними критеріями і принципами.
Так, 13-15 липня на нашому підприємстві проходив четвертий контрольний аудит FSC і ми успішно підтвердили наш сертифікат, звичайно не без зауважень, але ми працюємо над виправленням помилок та прагнемо до відповідального ведення лісового господарства, з дотриманням усіх встановлених вимог та стандартів.