Державне підприємство
Фастівське
лісове господарство
засноване в 1831 році

Новина

Новини
< Попередня новина

26.02.2019 15:43 - давність новини: 83 дн.


Формування крони новорічних ялинок

Новорічні свята закінчилися і новорічними деревцями не цікавитимуться аж до наступного року. А у лісівників починається гаряча пора по догляду за ними.
Новорічні дерева вирощують на спеціально створених для цього плантаціях.  Асортимент порід  по ДП «Фастівський лісгосп»  доволі шикорий:  сосна звичайна, сосна Веймутова, сосна Палласа, ялина європейська, ялина колюча, ялиця та дугласія.
Щоб нашу оселю прикрашала струнка, красива, пишна  новорічна красуня, потрібно докласти чимало зусиль.  Догляди за плантаціями починаються ще взимку.  Спочатку проводиться санітарна обрізка, тобто прибираються сухі, поламані чи криві гілки, які вибиваються з крони дерева. Формування  конусоподібної  крони проходить у декілька етапів. Перший етап формуючої обрізки проводиться у лютому-березні до початку вегетації, наступна обрізка(формуюча) - остання декада травня для остаточного формування крони(проводиться за потребою).
Також на розсадниках підприємства вирощують ялинки у контейнерах, які також будуть чудово прикрашати вашу домівку не тільки до новорічних свят, а й протягом року у своєму саду.