Фастівський лісгосп запрошує відвідати фірмовий торговий павільйон «Лісовичок», який знаходиться на території садиби Снітинського лісництва.
Тут вам запропонують широкий вибір товарів на різні смаки: продукти харчування, товари широкого вжитку та продукцію власного виробництва.
Крім звичних продуктових товарів, цінителі здорового харчування можуть придбати соки, мариновані грибочки, варення, джем з лісових ягід, або ягоди перетерті із цукром. Для шанувальників мистецтва завжди є вибір української сувенірної продукції, а любителям природи пропонується посадковий матеріал декоративних рослин в асортименті. Також через торговий павільйон реалізовуються різні вироби з деревини (блок-хаус, вагонка, дошка підлоги, штахет), приймаються замовлення на плетений тин, березові віники та віники для бані.
Крім того, в «Лісовичку» ви зможете посмакувати чашкою ароматної кави,   відпочити в альтанках, помилуватися колекцією екзотичних птахів.
Сподіваємося, що кожен відвідувач буде задоволений своїми покупками та обслуговуванням.

 

 


Асортимент товарів:Контактна особа:

Ситник Тетяна Петрівна (+38 04565 9-90-09)


Зона відпочинку "Лісовичок"

Рекреаційний пункт «Лісовичок» знаходиться на території садиби Снітинського лісництва.
Це місце відпочинку багате на різновиди декоративних рослин, а ще, може похизуватися колекцією екзотичних птахів, у тому числі й страусами. На території є альтанки, дитячий майданчик, а також торгівельний павільйон, де можна випити чашку кави, купити лісову продукцію, декоративні рослини в горшках, сувеніри та інші товари.